Meie pere noorim on mu ristipoja ühe aastane laps - Aleksi. Tema vanemad naudivad looduses viibimist ja nõnda ka Aleksi. 
Enne kui Saarat tundma sain, ei teadnudki, et ta on tõeliselt andekas kunstnik. Mul tekkis mõte, et Saaralt võiks neile kingiks maali tellida.
Kui nägime valmis maali, ei suutnud me uskuda, et see vastab tõele - nii imeliselt oskuslikult oli Saara maalinud selle võluva lapse metsareisi. Sarnasus on üks ühele, aga Saara maal on parem kui fotod! Kõik, kes on maali näinud, on seda imetlenud. Aleksi saab maali nüüd jõulukingituseks. Usun, et see saab nende kodus parima koha ja pakub palju rõõmu ka järgmisteks  aastateks. Kindlasti toob see Aleksile meeldivad mälestused oma lapsepõlvest meelde. Tahan teistelegi soovitada just Saara töid tellida. Tema tööd on väga imelised.

Suur tänu Sinule, Saara! 

Arja

5. detsember 2020

Kuna meie perekonda on raske samale pildile saada, siis tuleb olla loov. Saara aitas minu idee ideaalselt ellu viia. Töö oli kiire ja korralik. Eriti arvestades fakti, et fotosid, mille põhjal pilt joonistati, oli kokku umbes 10. Aitäh selle super mäelstuse eest!

Kitta

8. september 2020

Minu emal ja vennal on kõrvuti päevadel sünnipäevad, peame neid alati ühiselt. Ja kuna asju on siin ilmas juba niigi palju, siis püüan viimasel ajal kinkida neile elamusi. Seekord osutus toreda elamuse leidmine aga raskemaks kui kunagi varem – koroonaviiruse tõttu ei saanud planeerida ei reisi ega kunsti- või muusikaüritust. Seepärast olin väga rõõmus, kui avastasin Saara Väli Art Facebooki lehe toredate söejoonistustega. Otsus pakkuda oma emale ja vennale seekord täiesti erakordne kunstielamus langes hetkega. Kirjutasin Saarale ja vähem kui poole tunniga oli kokkulepe olemas. Jäin põnevusega ootama. Tulemus oli väga tore. Sünnipäevalapsed said ka tõelise üllatuse osaliseks – ema sai oma poja pildi, ja poeg ema pildi. Kalli inimese pilt koduseinal teeb ju alati südame soojaks ja toob naeratuse näole. Aitäh, Saara!

Helle

12. aprill 2020

Mulle meeldib selle maali juures väga see, kuidas Sa Saara värve kasutad, kõik need varjud ja elu, mis selle läbi pildi sisse tuleb. Teiseks tabasid Angelat just täpselt nagu ta tol hetkel oli, 14 aastane, veel väljakujunemas, häbelik, otsimas oma osa ja kohta elus. Tahtsin, et mulle jääks mälestus mu tütrest, kui ta alles on oma tee alguses.

Rita

18. märts 2018

Saara on andekas kuntsnik. Ta maalis minu pojast imelise pildi, kus ta on tabanud ära minu poja näojooned ja ilme. Sarnasus on üksühele. Tahan tulevikus veel tellida Saaralt ühte pilti ja soovitan teistel ka just tema töid tellida, sest tema pildid on omanäolised.

Kristi

20. aprill 2019

Olen alati väga vaimustuses Saara töödest ja pole kordagi, millal ma kahtleks, et Saara tööd ei tuleks super head. Ma olin MEGA üllatunud, kui Rasmus mulle nii südamliku kingituse üle andis ja ma vist natuke nutsin ka.

Raahel

23. november 2018